Vishay WK202070B3902G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3902G220002K
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B3902G2200.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B3902G2200 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 39k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 39K 100 2% A2