Vishay WK202070B3901J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3901J250005K
15h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B3901J2500.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B3901J2500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 3.9kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 3K9 100 5% A5