Vishay WK202070B2702J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 27000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B2702J250005K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B2702J2500.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B2702J2500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 27kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 27K 100 5% A5