Vishay WK202070B2402J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B2402J220002K
5h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B2402J2200.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B2402J2200 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 24kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 24K 100 5% A2