Vishay WK202070B2402G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B2402G220002K
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B2402G2200.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B2402G2200 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 24k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 24K 100 2% A2