Vishay WK202070B1003J2500
Res Metal Oxide 100kOhm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
DistributorSKUMinPkg
NewarkWK202070B1003J250005K
AvnetWK202070B1003J250005K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B1003J2500.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B1003J2500 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
WK2 100K 100 5% A5