Vishay WK202070A8207JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkWK202070A8207JD50005KTape & Reel
AvnetWK202070A8207JD50005K
7h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070A8207JD500.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070A8207JD500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 820MilliOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 R82 200 5% R5