Vishay WK202070A3602J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 36000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070A3602J2200.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
TME
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070A3602J2200 fournies par ses distributeurs.
WK2 36K 200 5% A2