Vishay WK202070A2702JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 27000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A2702JD50005K
8h
Arrow ElectronicsWK202070A2702JD50005K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070A2702JD500.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070A2702JD500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 27kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 27K 200 5% R5