Vishay WK202070A1502JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1502JD50005K
3d
Arrow ElectronicsWK202070A1502JD50005K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070A1502JD500.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070A1502JD500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 15kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 Series 0207 15 kOhm 1 W ±5% ±200 ppm/K Metal Oxide Leaded Resistor
WK2 15K 200 5% R5