Vishay TNPW12068K06BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 8060ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW12068K06BEEA.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.21%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT1206FRE078K06L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 8060ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8ENF8061V
Res Thick Film 1206 8.06K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 8060ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-078K06L
Res Thick Film 1206 8.06K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 8.06K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW12068K06BEEA fournies par ses distributeurs.
TNPW Series 1206 8.06 KOhm ±0.1% 0.25 W ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 8.06kOhms 0.25W 1/4W
8.06K¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm