Vishay TNPW12062K21BEEN
Res Thin Film 1206 2.21K Ohm 0.1% 1/4W ¦25ppm/¦C SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW12062K21BEEN.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 4 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Garrett
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-8AEB2211V
Res Thin Film 1206 2.21K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD072K21L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.21kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA8AEB222V
Res Thin Film 1206 2.2K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB202V
250mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD072KL
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT1206BRD072K2L
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.2kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW12062K21BEEN fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 2210ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 2.21kOhms 0.25W 1/4W
TNPW Series 1206 0.4 W 2.21 Ohm ±0.1%±25 ppm/K Thin Film Chip Resistor