Vishay TNPW080580R6BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 80.6ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW080580R6BEEN.
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-6AEB80R6V
Res Thin Film 0805 80.6 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0780R6L
PanasonicERA-6AEB750V
Res Thin Film 0805 75 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-6AEB820V
Res Thin Film 0805 82 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0805B75RE1
Res Thin Film 0805 75 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0805B82RE1
Res Thin Film 0805 82 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW080580R6BEEN fournies par ses distributeurs.
TNPW Series 0805 0.125 W 80.6 Ohm ±0.1 % ±25 ppm/°K SMT Thin Film Chip Resistor
RES 80.6 OHM 0.1% 0.26W 0805
TNPW0805 80R6 0.1% T-9 E52 e3
80.6 OHM .1% 25PPM 1/5W