Vishay TNPW080569K8BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 69800ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW080569K8BEEN.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 4 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Garrett
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA6AEB6982V
Res Thin Film 0805 69.8K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP6-1614893-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 69800ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD0769K8L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 69.8kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB683V
Res Thin Film 0805 68K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB753V
Res Thin Film 0805 75K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0805B68KE1
Res Thin Film 0805 68K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW080569K8BEEN fournies par ses distributeurs.
TNPW Series 0805 0.2 W 69.8 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RES 69.8K OHM 0.1% 0.26W 0805
TNPW0805 69K8 0.1% T-9 E52 e3