Vishay TNPW080547R5BEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 47.5ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW080547R5BEEN.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 4 ans
Tendance sur 3 mois:
-1.24%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-6AEB47R5V
Res Thin Film 0805 47.5 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0747R5L
TE ConnectivityCPF0805B47R5E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 47.5ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA-6AEB49R9V
Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB470V
Res Thin Film 0805 47 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity3-1614884-3
Res Thin Film 0805 47 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW080547R5BEEN fournies par ses distributeurs.
RES 47.5 OHM 0.1% 0.26W 0805
47.5¦¸ ¡À0.1% 200mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*550¦Ìm
TNPW0805 47R5 0.1% T-9 E52 e3
47.5 OHM .2W .1% 25PPM