Vishay TNPW0603649RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 649ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW0603649RBEEA.
New Yorker Electronics
Future Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+24.02%
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB6490V
Res Thin Film 0603 649 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07649RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 649Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB621V
Res Thin Film 0603 620 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB681V
Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD07620RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 620Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 634 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW0603649RBEEA fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0603 649 Ohm 0.1% 1/10W ¦25ppm/¦C Mo
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 649Ohms 0.1W 1/10W
RESISTOR, THIN FILM, 649 OHM, 100mW, 0.1%, FULL REEL
0603 649 Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor