Vishay TNPW06035K62BEEA
Res Thin Film 0603 5.62K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW06035K62BEEA.
New Yorker Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.49%
Pièces détachées
PanasonicERA3AEB5621V
Res Thin Film 0603 5.62K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD075K62L
Res Thin Film 0603 5.62K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB5901V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 5.9kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB562V
Res Thin Film 0603 5.6K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD076K04L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 6.04kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD075K6L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 5.6kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW06035K62BEEA fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5620ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 5.62kOhms 0.1W 1/10W
TNPW Series 0603 0.125 W 5.62 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
Resistance:5.62kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Resistor Case / Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Product Range:TNPW e3 Series; Voltage Rating:75V RoHS Compliant: Yes