Vishay TNPW06034K22BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4220ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW06034K22BEEA.
Tendance sur 3 mois:
+19.13%
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
PanasonicERA3AEB4221V
Yageo GroupRT0603BRD074K22L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.22kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB4021V
Res Thin Film 0603 4.02K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 4.42K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 3.9K Ohm 0.1% 1/10W _25ppm/_C SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD074K32L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.32kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW06034K22BEEA fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0603 4.22K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
TNPW Series 0603 0.125 W 4.22 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
Resistor, 4K22, 0.1%, 0.125W, THIN FILM, SMD;; SMD; Resistance:4.22kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 4.22kOhms ±25ppm/C
RES 4.22K OHM 0.1% 1/10W 0603 / 4.22 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film