Vishay TNPW0603301KBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 301000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW0603301KBEEN.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 4 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB3013V
Res Thin Film 0603 301K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07301KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 301kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AEB334V
Res Thin Film 0603 330K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB3093V
Res Thin Film 0603 309K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 274000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD07330KL
Res Thin Film 0603 330K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW0603301KBEEN fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0603 301K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Conformal Coated Pad SMD Automotive Medical T/R
TNPW Series 0603 0.125 W 301 kO ±0.1% ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 301kOhms ±25ppm/C