Vishay TNPW060328K0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 28000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW060328K0BEEA.
New Yorker Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+27.87%
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB2802V
Res Thin Film 0603 28K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0728KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 28kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AEB303V
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB273V
Res Thin Film 0603 27K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0725K5L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 25.5kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0726K7L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 26.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW060328K0BEEA fournies par ses distributeurs.
TNPW Series 0603 0.125 W 28 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K SMT Thin Film Chip Resistor
28K¦¸ ¡À0.1% 210mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.55mm*850¦Ìm*550¦Ìm
电阻, 28K, AEC-Q200, 0.125W, 0603;
RES, THIN FILM, 28KOHM, 100mW, 0.1%; Resistance:28kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes