Vishay TNPW060322R0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW060322R0BEEA.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
New Yorker Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+838%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityCPF0603B22RE1
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, CPF Series, 22 ohm, 63 mW, 0.1%, 50 V, 0603 [1608 Metric]
TE ConnectivityCPF0603B22RE1
TE Connectivity / AMP2176216-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 22ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD0722RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 22Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0720RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 20Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAT0603BRD0720RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 20Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW060322R0BEEA fournies par ses distributeurs.
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor 卤0.1% 卤25ppm/C 22Ohms 0.1W 1/10W
RES THNFLM 0603 22 OHM 0.1% 1/10W 25PPM/ C SMD
SMD Resistor 0603 22Ω ±0.1% 1/8W ±25ppm/℃