Vishay TNPW060320K0BEEA
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW060320K0BEEA.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Upverter
element14
Newark
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+5.49%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
PanasonicERA3AEB203V
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0720KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 20kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA3AEB223V
Res Thin Film 0603 22K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB183V
Res Thin Film 0603 18K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW060320K0BEEA fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TNPW Series 0603 0.125 W 20 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RESISTOR, THIN FILM, 20 KOHM, 100 MW, 0.1%, 0603, FULL REEL
RESISTOR;THIN FILM;RES 20 KILOHMS;PWR-RTG 0.1 W;TOL 1%;SMT;0603;CUT TAPE
0603 (1608Metric) 0603 TNPW e3 0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm 0.1W 1/10W 20kOhms 卤25ppm/C
SMD Resistor 0603 20KΩ ±0.1% 1/10W ±25ppm/℃
RES, THIN FILM, 20K, 0.1%, 0.063W, 0603;; RES, THIN FILM, 20K, 0.1%, 0.063W, 0603; Resistance:20kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Resistor; Available until stocks are exhausted Alternatives available