Vishay TNPW0402182RBEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 182ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW0402182RBEED.
New Yorker Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.33%
Pièces détachées
PanasonicERA2AEB1820X
Res Thin Film 0402 182 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0402BRD07182RL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 182Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB201X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 200Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB1960X
Res Thin Film 0402 196 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD07200RL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 169ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW0402182RBEED fournies par ses distributeurs.
0402 182 Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 182Ohm ±25ppm/C
182¦¸ ¡À0.1% 130mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm