Vishay T7RYB203KT20
Trimmer, Cermet, 0.5W, 20000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay T7RYB203KT20.
Mouser
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.65%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TRIMMER, MUTI-TURN, 3/4 IN., RECTANGULAR, CERMET, 20K OHM, 10%
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOF203JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 20000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD20K0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 20000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 20000ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay T7RYB203KT20 fournies par ses distributeurs.
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" ROUND 203
Single-Turn Trimmers/Potentiometers 1/4 ROUND 203
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP