Vishay T73YE252KT20
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4SQ 2.5Kohms Top Adjust
Page du fabricant
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay T73YE252KT20.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Trimmer, Cermet, 0.5W, 2500ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Single-Turn Trimmer Potentiometers 3/8 2.5Kohms 10% 0.5Watts Square
Res Cermet Trimmer 2.5K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 4.83 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
10 Mm Carbon Potentiometer |Amphenol Piher Sensors And Controls PT10LV10-252A2020
Trimmer Potentiometer Carbon 6mm Cross Slot Hole PT 6 KV 2,5 K
Trimmer Potentiometers 2.5Kohms 10mm Rnd Side adj
Descriptions
Descriptions de Vishay T73YE252KT20 fournies par ses distributeurs.
2.5K¦¸ ¡À10% 500mW ¡À100ppm/¡æ 6.6mm*3.8mm*4.7mm