Vishay T73YE104KT20
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 7 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay T73YE104KT20.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Newark
Arrow Electronics
Mouser
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.75%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2007-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Trimmer, Cermet, 0.5W, 100000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
1/4" Sq, Thru-Hole, TRIMMER, 100 Kilohms, Cermet, Single Turn | Bourns 3362H-1-104LF
Trimmer - 1/4In Sq St Cermet /Tube Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3362P-1-252LF
TT Electronics25PR100KLF
TT Electronics72PR100KLF
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.53 X 9.53 X 4.75mm) Pin Thru-Hole Box
TT Electronics82PR100KLF
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.35 X 3.56mm) Pin Thru-Hole Box
Descriptions
Descriptions de Vishay T73YE104KT20 fournies par ses distributeurs.
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 240deg 500mW 70C
Trimmer, Cermet, 0.5W, 100000ohm, 223.6V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
T73 Series 1/4 inch Square 100 kOhm ±10 % Single-Turn Cermet Sealed Trimmer
TRIMMER;CERMET;REST 100 KILOHMS;PCB;1 TURN;LINEAR;PWR-RTG 0.5W