Vishay T73XX502KT20
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 4.7 X 7mm) Pin Thru-Hole Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay T73XX502KT20.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Newark
Future Electronics
Mouser
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.69%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Trimmer, Cermet, 0.5W, 5000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Res Cermet Trimmer 4.7K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
Trimmer, Cermet, 0.2W, 5000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVMAASA00B53
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 25% 3/10W 1Turn 3.6mm (7.8 X 6.9 X 7.6mm) Pin Thru-Hole Ammo Pack
TE Connectivity1-1623894-2
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.8 X 8.1 X 7.8mm) Pin Thru-Hole
Res Carbon Film Trimmer 4.7K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
Descriptions
Descriptions de Vishay T73XX502KT20 fournies par ses distributeurs.
Trimmer, Cermet, 0.5W, 5000ohm, 50V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TRIMMER;CERMET;REST 5 KILOHMS;PCB;1 TURN;LINEAR;PWR-RTG 0.5W
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE