Vishay SUD19P06-60L-E3
2.7W(Ta), 46W(Tc) 20V 3V@ 250¦ÌA 40nC@ 10 V 1P 60V 60m¦¸@ 10A, 10V 19A 1.71nF@25V TO-252AA 2.39mm
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SUD19P06-60L-E3.
Upverter
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 6 ans
IHS
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.05%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-10-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
onsemiFDD6670A
N-Channel Logic Level PowerTrench® MOSFET, 30V, 66A, 8mΩ
Power MOSFET 25V 78A 5.7 mOhm Single N Channel DPAK
onsemiFDD6780A
N-Channel 25 V 8.6 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet - TO-252-3
Trans MOSFET N-CH 25V 20A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Trans MOSFET N-CH 25V 17.7A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
MOSFET N-CH 30V 20A DPAK / N-Channel 30 V 20A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount D-Pak
Descriptions
Descriptions de Vishay SUD19P06-60L-E3 fournies par ses distributeurs.
Trans MOSFET P-CH 60V 19A 3-Pin (2+Tab) TO-252
P-CH MOSFET DPAK (TO-252) 60V 60MOHM @ 10V<AZ
P-CHANNEL 60-V (D-S) 175C MOSFET
Transistor Polarity:p Channel; Drain Source Voltage Vds:60V; Continuous Drain Current Id:19A; On Resistance Rds(On):0.048Ohm; Transistor Mounting:surface Mount; Rds(On) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3V Rohs Compliant: Yes