Vishay SIHF28N60EF-GE3
39W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 120nC@ 10 V 1N 600V 123m¦¸@ 14A, 10V 28A 2.714nF@100V TO-220 16.12mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SIHF28N60EF-GE3.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.77%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
N-CH 650V 33A EF Series Power MOSFET with Fast Body Diode in TO-220
250W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 120nC@ 10 V 1N 600V 123m¦¸@ 14A,10V 28A 2.714nF@100V TO-220AB 9.01mm
E Series N Channel 600 V 0.125 O 130 nC Flange Mount Power Mosfet - TO-220FP
STMicroelectronicsSTF40N60M2
N-channel 600 V, 0.078 Ohm typ., 34 A MDmesh M2 Power MOSFET in TO-220FP package
STMicroelectronicsSTP40N60M2
N-channel 600 V, 0.078 Ohm typ., 34 A MDmesh M2 Power MOSFET in TO-220 package
STMicroelectronicsSTF34NM60ND
N-channel 600 V, 0.097 Ohm, 29 A FDmesh(TM) II Power MOSFET (with fast diode) TO-220FP
Descriptions
Descriptions de Vishay SIHF28N60EF-GE3 fournies par ses distributeurs.
Power Field-Effect Transistor, 28A I(D), 600V, 0.123ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
MOSFET 600V 123mOhms@10V 28A N-Ch MOSFET
600V, 28A, 0.123OHM, TO-200FP EF SERIES