Vishay SIHF15N60E-GE3
34W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 78nC@ 10 V 1N 600V 280m¦¸@ 8A, 10V 15A 1.35nF@100V TO-220 16.12mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SIHF15N60E-GE3.
Newark
Datasheet9 pagesIl y a 7 ans
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.89%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
34W 20V 3.5V 32nC@ 10V 1N 600V 199m¦¸@ 10V 16A 1.52nF@ 100V TO-220 10.65mm*4.85mm*16.15mm
Trans MOSFET N-CH 600V 13.8A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
Trans MOSFET N-CH 600V 13.8A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Full-Pack
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, Easy Drive, 600 V, 15 A, 260 mΩ, TO-220F
N-Channel 600 V 34 W 38 nC Flange Mount Power Mosfet - TO-220FP
E-Series N-Channel 600 V 0.28 O 76 nC Flange Mount Power Mosfet - TO-220AB
Descriptions
Descriptions de Vishay SIHF15N60E-GE3 fournies par ses distributeurs.
E Series N Channel 600 V 0.28 O 78 nC Flange Mount Power Mosfet - TO-220FP
Trans MOSFET N-CH 600V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP
Power Field-Effect Transistor, 15A I(D), 600V, 0.28ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
MOSFET, N-CH, 600V, 15A, TO-220FP; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:15A; Drain Source Voltage Vds:600V; On Resistance Rds(on):0.23ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Power Dissipation Pd:34W; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:150°C; Transistor Case Style:TO-220FP; No. of Pins:3; MSL:MSL 1 - Unlimited