Vishay RWR89S4320FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 432ohm, 36V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR89S4320FRB12.
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Ohmite43F400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F450E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 450ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 34.641V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 34.2053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 392ohm, 34.2929V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR89S4320FRB12 fournies par ses distributeurs.
RES 432 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 432 1% RWR89S4320FR B12