Vishay RWR89S1620FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 162ohm, 22.0454V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR89S1620FRB12.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite83F162
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 162ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F150
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 21.2132V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 154ohm, 21.4942V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR89S1620FRB12 fournies par ses distributeurs.
RES 162 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 162 1% RWR89S1620FR B12