Vishay RWR81S6R49FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.49ohm, 2.5475V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S6R49FRB12.
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.8ohm, 2.6077V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.81ohm, 2.6096V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 6.49ohm, 3.6028V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.19ohm, 2.488V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6.04ohm, 4.2568V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S6R49FRB12 fournies par ses distributeurs.
RES 6.49 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 6.49 1% RWR81S6R49FR B12