Vishay RWR81S61R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 61.9ohm, 7.8677V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S61R9FRB12.
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 60ohm, 7.746V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 56ohm, 7.4833V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 60.4ohm, 7.7717V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 56.2ohm, 7.4967V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 64.9ohm, 13.9535V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 56.2ohm, 12.9846V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S61R9FRB12 fournies par ses distributeurs.
RES 61.9 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 61.9 1% RWR81S61R9FR B12