Vishay RWR81S39R2FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 39.2ohm, 6.261V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S39R2FRB12.
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 39.2ohm, 8.8544V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 37.4ohm, 6.1156V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 40.2ohm, 6.3403V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 42.2ohm, 6.4962V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 41.2ohm, 6.4187V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 40ohm, 10.9545V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S39R2FRB12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 39.2 Ohm 1% 1W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
EGS-1-80 39.2 1% RWR81S39R2FR B12