Vishay RWR81S2430FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 243ohm, 15.5885V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S2430FRB12.
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 243ohm, 27V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 243ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 243ohm, 34.8569V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 237ohm, 15.3948V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 226ohm, 15.0333V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 232ohm, 15.2315V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S2430FRB12 fournies par ses distributeurs.
RES 243 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 243 1% RWR81S2430FR B12