Vishay RWR81S2150FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 215ohm, 14.6629V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR81S2150FRB12.
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 200ohm, 14.1421V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 200Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 196ohm, 14V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR81S2150FRB12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 215 Ohm 1% 1W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 215 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 215 1% RWR81S2150FR B12