Vishay RWR80S2321FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2320ohm, 68.1175V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWR80S2321FRB12.
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2210ohm, 74.3303V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2200ohm, 66.3325V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2210ohm, 66.4831V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2100ohm, 74.027V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWR80S2321FRB12 fournies par ses distributeurs.
Resistor Wirewound 2.32K Ohm 1% 2W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 2.32K OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 2.32K 1% RWR80S2321FR B12