Vishay RWM06226800JA15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM06226800JA15E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Newark
Farnell
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP3-1623750-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER74680RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER74680RJT
680 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withs
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 620ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM06226800JA15E1 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 680 OHMS;PWR-RTG 7 W;TOL 5%;AXIAL;VITREOUS ENAMEL
Res Wirewound 680 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
RESISTOR, WW 7W 5% 680R; Resistance:680ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:6W; Voltage Rating:350V dc; Series:RWM; Temperature Coefficient:± 75ppm/°C; Resistor Element Type:Wirewound; Resistor Case Style:6 x 22; SVHC:No SVHC; Case Style:6 x 22; External Length / Height:18mm; Temperature Coeff. +:75ppm/°C; Temperature Coeff. -:75ppm/°C; Tolerance, +:5%; Tolerance, -:5%; Voltage Rating DC:350V; External Width:6.5mm; Max Operating Temperature:350°C; Min Temperature Operating:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +350°C; Power Rating at 25°C:7W