Vishay RWM06223901JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 3900ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM06223901JR15E1.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCA63K9J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J3K9
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.33W, 3900ohm, 250V, 5% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J3K9
Res Carbon Film 3.9K Ohm 5% 2W -500ppm/C to -100ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM06223901JR15E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 3.9K Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RWM 6x22 3,9K 5% 7W TK75