Vishay RWM04228201JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8200ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM04228201JA20E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 8200ohm, 156.844V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 8200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT8K20
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 8200ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 8200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT8K20
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 8200ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JT-52-8K2
Res Carbon Film 8.2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -350ppm/C to 500ppm/C Conformal Coated AXL Tape and Box
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM04228201JA20E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 8.2K Ohm 5% 5W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole