Vishay RWM04224700JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 470ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM04224700JR15E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityER58470RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT470R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR100J470R
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 470 Ohm, 1 W, - 5%, 500 V, Axial Leaded
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM04224700JR15E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 470 Ohm 5% 5W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R