Vishay RWM042222R0JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RWM042222R0JA20E1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623750-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCB422RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ22R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RWM042222R0JA20E1 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 22 Ohm 5% 5W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole