Vishay RW81UR500FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.5ohm, 0.7072V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW81UR500FB12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Arrow Electronics
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Wirewound 500m Ohm 1% 3/4W ¦90ppm/¦C AXL Thru-
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.5ohm, 0.7071V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
G-3-125 .499 1% RW80UR499F S73
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.511ohm, 0.7148V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW81UR500FB12 fournies par ses distributeurs.
Resistor Wirewound 500m Ohm 1% 1W 90ppm/C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
G-1-125 .5 1% RW81UR500F B12
.5 OHM 1% G-1-125