Vishay RW81U1R50FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1.5ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW81U1R50FB12.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.5ohm, 2.1213V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623728-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1.5ohm, 4.062V, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
TE ConnectivitySBCHE41R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySBCHE151R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW81U1R50FB12 fournies par ses distributeurs.
RES WIREWOUND 1.5 OHM 1W 1% AXIAL
G-1-125 1.5 1% RW81U1R50F B12