Vishay RW81U1001FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW81U1001FB12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.75W, 1000ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1000ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 63.2456V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RW81U1001FB12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 1K Ohm 1% 1W ±20ppm/°C AXL Thru-Hole Bulk
1K¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 7.14mm