Vishay RW74U2262FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22600ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
New Yorker ElectronicsRW74U2262FB120300
15h
AvnetRW74U2262FB120100
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RW74U2262FB12.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 24000ohm, 309.8387V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22000ohm, 331.6625V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE622KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE Connectivity1623782-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 22000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE Connectivity1-1623729-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 22000ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
Descriptions
Descriptions de Vishay RW74U2262FB12 fournies par ses distributeurs.
RS-5-69 22.6K 1% RW74U2262F B12