Vishay RN65C15R0BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN65C15R0BB14.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 16ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 15ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-15R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-15R
Descriptions
Descriptions de Vishay RN65C15R0BB14 fournies par ses distributeurs.
Military MIL-R-10509/2RN65 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±50ppm/C 15Ohms 0.5W 1/2W
CMF-65 15 .1% T-2 RN65C15R0B B14
15¦¸ ¡À0.1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 14.27mm