Vishay RN60D9091FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN60D9091FB14.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
element14 APAC
Newark
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-0.20%
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Yageo GroupMFR-25FRF52-9K09
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-9K09
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8200ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-8K25
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8250ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 8250ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RN60D9091FB14 fournies par ses distributeurs.
RN60 SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 9.09KOHMS +/-1% 0.25W +/-100PPM/DEGC
Res Metal Film 9.09K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy AXL Bulk