Vishay RN55E6812BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 68100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RN55E6812BB14.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 68100ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 64900ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 68100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B63K4CC
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 63.4 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 71500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 73200ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay RN55E6812BB14 fournies par ses distributeurs.
Resistor, metal Film,68.1Kohms,200Wv,.1+/-% Tol,-25,25Ppm-Tc, rn55-Milstyle |Vishay RN55E6812BB14
CMF-55 68.1K .1% T-9 RN55E6812B B14
68.1K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm